Értékesítési munkatárs (Tolna, Baranya)

Referenciaszám: 0000212
Felvitel időpontja: 2022.12.14.

gitáros

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Termékértékesítés mezőgazdaságban tevékenykedő vállalatok, vállalkozások, szakemberek számára
  • Az értékesítéshez kapcsolódó ajánlatok elkészítése, szakmai tanácsadás a vevők felé
  • Kapcsolattartás meglévő vevőkkel, koncentrált figyelem új ügyfélkapcsolatok felkutatásában, kiépítésében

Tudás, tapasztalás, ami elvárás nálunk:

  • Többéves, direktértékesítésben szerzett tapasztalat, minimum középfokú végzettséggel
  • Mezőgazdasággal foglalkozó ügyfélkör ismerete, vevőkapcsolatok
  • Magabiztosan és jól érezd magad értékesítési közegben
  • Képes legyél saját magadat motiválni és önállóan dolgozni a sikerért
  • Jogosítvánnyal és aktív vezetői gyakorlattal rendelkezz

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Részletes, hatékony betanítással készítünk fel a napi feladataidra
  • A későbbiekben is rendszeres termék és értékesítési oktatásokban részesítünk, hogy sikeres üzletkötőként hosszútávon is megtaláld számításodat nálunk
  • A havi alapfizetésen túl a teljesítményéhez igazodó jutalék, ennek megfelelő felszereltségű és típusú gépjármű, egyéb vonzó prémiumok, kiemelt kül- és belföldi bónusz utazások lehetősége vár
  • Cafeteria csomag
  • Munkádat a magáncélra is használható céges autó mellett okostelefon és ipad készülék segíti

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály - jelentkezem@wuerth.hu