Kereskedelmi ügyintéző

Referenciaszám: 00000151
Felvitel időpontja: 2021.12.16.

callcenter

A napi munka kihívásai:

  • Meglévő ügyfeleinkkel napi szintű kapcsolattartás és ügyintézés
  • Vevőink megtartásában való aktív részvétel
  • Adminisztrációs feladatok

Amit Öntől várunk:

  • Kellő műszaki ismerettel vagy érdeklődéssel rendelkezzen
  • Hogy a telefonos ügyfélkezelésben és ügyintézésben, illetve az ehhez kapcsolódó értékesítési feldadatokban otthonosan érezze magát és ezáltal megtalálja azt a napi kihívást, ami hosszútávon is motiválttá teszi
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalatot
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Budapest vagy Pest megyei lakóhely

Amit mi biztosítunk:

  • Távmunkában végzendő pozíciónkhoz minden eszközt és havi rendszerességű költségtérítést biztosítunk
  • Ha a műszaki termékekkel kapcsolatosan eddig még nem volt lehetősége tapasztalatot gyűjteni, akkor annak megismertetésében segítünk
  • Munkatársaink minden támogatást megadnak, hogy sikeres kereskedelmi ügyintéző kollégaként hosszútávon is megtalálja számítását nálunk
  • A hatékony betanítás mellett rendszeres oktatásokban részesítjük és elegendő időt adunk arra, hogy mindezt a napi munkájában is használni tudja.
  • A havi alapfizetésen túl, egyéb vonzó prémiumokat és cafeteria elemeket biztosítunk!

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály - jelentkezem@wuerth.hu