Értékesítési munkatárs (Zala vármegye)

Referenciaszám: 0000257
Felvitel időpontja: 2024.02.14.

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Értékesítőként aktív, személyes kapcsolatot ápolsz a meglévő ügyfélkörrel
  • Új ügyfélkapcsolatok kiépítésével folyamatosan bővíted a vevőkörödet
  • Különböző iparágakban, vállalatok, vállalkozások vagy szakemberek számára közvetlenül értékesíted termékeinket és szolgáltatásainkat

Tudás, tapasztalás, ami elvárás nálunk:

  • Többéves, direktértékesítésben szerzett tapasztalat, minimum középfokú végzettség
  • Magabiztosan és jól érezd magadat az értékesítési közegben
  • Képes legyél saját magadat motiválni és önállóan dolgozni a sikerért
  • Jogosítvánnyal és aktív vezetői gyakorlattal rendelkezz

Mi az, amit mi biztosítunk?

  • Részletes, hatékony betanítással készítünk fel a napi feladatokra
  • A későbbiekben is rendszeres termék és értékesítési oktatásokban részesítünk, hogy sikeres üzletkötőként hosszútávon is megtaláld a számításodat nálunk
  • A havi alapfizetésen túl a teljesítményedhez igazodó jutalék, ennek megfelelő felszereltségű és típusú gépjármű, egyéb vonzó prémiumok, kiemelt kül- és belföldi bónusz utazások lehetősége vár
  • Cafetéria csomagot
  • Munkádat a magáncélra is használható céges autó mellett okostelefon és ipad készülék segíti

Jelentkezésedet a pozíció megjelölésével a jelentkezem@wuerth.hu címre várjuk!

Würth Szereléstechnika Kft. - HR osztály